Uzemnění

UZEMNĚNÍ

Co je to uzemnění? Země je obrovským rezervoárem záporně nabitých volných elektronů. Bez spojení se zemí nejsou buňky v našem těle schopny vyrovnat kladný náboj, který je výsledkem věcí, jako jsou volné radikály s nedostatkem elektronů. Když používáme uzemňovací produkty, kladné a záporné ionty jsou přitahovány, aby se shlukovaly dohromady a záporné ionty vstupují do lidského těla, aby udržely naše zdraví.

Jaká je výhoda uzemnění?

– Zlepšete spánek

– Ulevuje od chrápání

– Regulujte hormony;

– Zlepšuje krevní oběh

– Snižuje stres / úzkost / podrážděnost;

– Snižuje elektrosenzitivitu

– Udržujte bio-elektrickou rovnováhu a dodávejte elektrony v dobách normálních zánětlivých požadavků

– Účině bojuje proti stárnutí,

– Je zdrojem antioxidantů proti zánětům

– Zlepšená imunitní funkce

– Zrychlená regenerace po intenzivní sportovní aktivitě

– Rychlejší hojení ran

Výrobky pro uzemnění jsou vyrobeny z vodivého materiálu. Pomocí kabelu propojte prostěradlo(podložku) a uzemnění. Když cítíte, že vaše tělo produkuje pozitivní změnu, je to začátek se silnou přírodní léčivou energií země, která vstoupí do vašeho těla. Uzemnění je přirozené. Je to způsob, jak snížit bolesti a uvolnit se od tlaku.

Snadné, bezpečné a jak používat tento produkt?

Instalace podložky Jeden konec zemnícího kabelu propojený s uzemňovací podložkou zasuňte jeden konec zemnícího kabelu do uzemňovacího portu (třetího otvoru) řádně uzemněné zásuvky ve zdi nebo připojte kabel zemnicí tyče umístěné v zemi mimo. Když si lehnete na připojenou podložku, jakákoli holá kůže přenese energii Země do vašeho těla.

O uzemnění vědci zjistili, že zemský povrch obsahuje energii skládající se z volně proudících elektronů a je vždy doplněna slunečním zářením a blesky. Málokdo však ví, že nekonečná léčivá energie může pomoci tělu udržet si zdraví a ovládat složitý mechanismus v těle. Je to nekonečná přírodní léčivá energie. Umožňuje našemu tělu pracovat, jako bychom zapojili žárovku. Ale v moderním způsobu života, široké používání bot s gumovou podrážkou a bot s plastovou podrážkou a způsob života a cestování, který přinášejí městské budovy, přerušily spojení mezi zemí a magickou silou země. Uzemnění, stejně jako sluneční světlo, vzduch, voda a živiny, je základem lidstva. „Ať je země s tebou!“

Z literatury: Dr. Gary E. Schwartz, profesor psychologie a medicíny University of Arizona, (experiment energetické léčby) Uzemnění znamená návrat k léčivé síle přírody. Uzemnění je založeno na vědeckých principech a je vizuální, intuitivní a efektivní. Toto je jednoduchý, ale účinný způsob, jak obnovit zdraví všestranným způsobem. Hyla Cass, m.d. (8 týdnů do živého zdraví) Uzemnění je revolučním průlomem v oblasti zdraví. Může vám to změnit život. Uzemnění může prolomit začarovaný kruh stresu a nemocí. Martin Gallagher, m.d. (Průvodce medicínou 21. Gentury Dr. Gallaghera) Více informací: Pro více informací o uzemňovacích produktech navštivte naše webové stránky. Pokud máte další dotazy, kontaktujte nás kdykoli.

Podložka, uzemňovací kabel, zástrčka na uzemnění

Cena 1.490,-Kč

Objednávky na tel: 724530051 a email: info@zdravyvodik.cz
(Zasíláme i na dobírku | Objednávkou vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami)

Zemnící podložka s ochranným odporem 80 000 ohmů

Objednávky na tel: 724530051 a email: info@zdravyvodik.cz
(Zasíláme i na dobírku | Objednávkou vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami)