FILTRAČNÍ KONVICE S ÚPRAVOU PH

Filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem

 Voda je základ zdraví, jistě moc dobře víte, že bez vody člověk nepřežije moc dlouho, jen zhruba 10 dní. Zdroje čisté a pitné vody se na světě stále zmenšují, proto je dobré mít způsob, jak si vodu účinně upravit. Ačkoliv mám vody v našich zeměpisných šířkách dostatek, než vám vyteče z kohoutku, uplyne dlouhou cestu. Dezinfikuje se chlorem, mohou v ní být rezidua hnojiv, vodní kámen, měď a další kovy vyplavené z trubek, jako je olovo, měď atp. Proto je vodu dobré i v našich zeměpisných šířkách před použitím přefiltrovat. Filtračních konvic je celá řada, ale jen konvice s alkalickým filtrem vodu zbaví všech výše popsaných nečistot a navíc ji alkalizuje. Tím tělu napomáhá lépe udržovat acidobazickou rovnováhu.

Zdravotní rizika BPA

Pozor na levné konvice, k jejichž výrobě je použit většinou méně kvalitní plast, který se měkčí se chemikáliemi jako jsou na příklad bisfenol nebo ftaláty. Konvice vyrobené z materiálu, které jsou měkčeny těmito látkami, vychází oproti  EKO materiálu  až 1000% levněji a místo, aby vám pomohly tak spíš mohou uškodit. Na jedné straně jejich filtr možná trochu pomůže od chloru, ale na druhé takto měkčený plast pustí do filtrované vody navíc 10x více  škodlivin, které pak když pijete, což tak to nemá se zdravím nic společného!

Bisfenol A je syntetický estrogen, který napodobuje hormony našeho těla. Ukazuje se, že škodí i v malých dávkách. Existuje více než 100 nezávislých studií z celého světa, které ukazují, že bisfenol A může způsobovat celou řadu zdravotních problémů.

Jak poznat kvalitní konvici.

Pro prodej konvic jsou závazné dvě věci, které nařizuje zákon: CE certifikát + test report, který se váže k certifikaci. Dále se používá většinou vespod výrobku nesmazatelné recyklační číslo může to být SAN nebo další označení. Pokud se jedná o EKO materiál  označení BPA a další, což naše filtrační konvice splňují. To vše musí být ze spodu nesmazatelně označeno na výrobku. Podle toho se pak pozná, o jaký materiál jde a zda je produkt ekologický nebo výrobek zdraví škodlivý. Pokud není certifikát a test report a není na konvici recyklační číslo, tak jde o nedůvěryhodný výrobek a dejte od něj raději ruce pryč a raději se jej urychleně zbavte.

CE certifikace číslo: SZEM 120700430301V

Test Report ID: W101530159~016105D

Navíc jako záruka kvality pro vaše zdraví má naše konvice ve spodní části vytištěny do plastu další mezinárodní symboly pro nezávadnost.

1) Rainforest Alliance Certified (SAN): to znamená, že výrobek je vyroben EKO a byly k jeho výrobě použity certifikované suroviny.

2) označení BPA  FREE: znamená, že se nejedná se o levný, lidskému zdraví škodlivý plast, který se měkčí chemikáliemi jako jsou třeba bisfenol A (BPA) nebo ftaláty.

Konvice, nádržka na filtraci vody, alkalický vodní filtr, víko, indikátor doby použitelnosti filtru.

  • Digitální ukazatel ve víku konvice.
  • Kapacita konvice: 3,5 l.
  • Filtrační kapacita: 2 l.
  • Materiál konvice: certifikovaný plast pro potravinářské účely CE.
  • Materiál víka, nádržky a rukojeti: ABS plast.
  • Obal alkalického filtru: PP.
  • Max životnost filtru: 300 l
  • Filtrační systém: aktivní uhlí, pryskyřicový měnič iontů, částice se záporným potenciálem, přírodní bio minerály.

ŠESTIVRSTVÝ ALKALICKÝ VODNÍ FILTR

Jemná gáza mecganicky odstraní usazeniny a nerozpustné látky. Ionex je mněnič iontů. Pryskyřice mněnící ionty, odstraňuje vodní kámen a činí vodu měkší. Jedná se o vysokomolekulární látku s dostatečnou pórovitostí, jejíž základní skelet na povrchu nese náboj. Alkalické minerální kuličky z přírodních minerálů obohacují vodu a mění její pH. Aktivní uhlí absorbuje nepřijemnou chuť a zápach vody a znečištění zemědělskými hnojivy a pesticidy. Odstraňuje některé těžké kovy (olovo, rtuť) a jiné škodlivé látky. Keramické kuličky nabité zápornými ionty, díky kterým získá voda antioxidační vlastnosti, které neutralizují v těle volné radikály. Vytváří záporné ORP vody (až -200 mV). Jemná gáza s polypropylenovým filtrem odstraní nerozpustné látky a případné zbytky aktivního uhlí. Odchytí i malé škodlivé mikročástice.

Cena 998,-Kč konvice a 298,-Kč náhradní filtr

Objednávky na tel: 724530051 a email: info@zdravyvodik.cz
(Zasíláme i na dobírku | Objednávkou vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami)

Alkalická láhev na vodu 550 ml

Barvy: bílá, zelená, růžová

Láhev na vodu s alkalickým vodním filtrem z certifikovaného plastu pro potravinářské účely BPA free a ochranným pouzdrem. Kapacita láhve s alkalickým vodním filtrem je 550 ml. Součástí láhve je květ života pro harmonizaci vnitřní struktury vody a mechanický ukazatel výměny filtru. Jeden alkalický vodní filtr je zdarma ke každé láhvi, životnost cca 2 měsíce. Uhlíkový filtr a alkalické kuličky z přírodních materiílů.

Alkalická voda má po filtraci ph 8-10 a ORP -150 až -380 mV.

Cena 750,-Kč

Objednávky na tel: 724530051 a email: info@zdravyvodik.cz
(Zasíláme i na dobírku | Objednávkou vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami)