Inhalační přístroj H2 HEXGEN GX120 s výkonem až 180ml/min.

Přenosný osobní vodíkový inhalátor. Tento inhalační přístroj s nejvyšším výkonem ve své kategorii na trhu je určen pro domácí, ale i profesionální použití. Navíc má vyvedenou přípojku na inhalaci kyslíku. Pracuje s jedinečnou technologií SPE PEM membrán pro vyšší výkon při výrobě vodíku. Použité titan-platinové elektrody. Inhalátor má dostatečný výkon  260ml/min pro osobní použití je plně dostačující. Hodí se krom domácího použití i pro malé provozovny a sportovní centra. Výhody přístroje spočívají v nižší pořizovací ceně s nejvyšším výkonem ve své kategorii, hmotnosti, skladnosti, jednoduché manipulaci a v moderním designu. Automatické hlídání minima kapaliny, automatické hlídání kvality destilované(demineralizované) vody.

H je nejmenší a selektivní antioxidant na světě. 

Molekulární vodík zaujímá v současné době první místa na poli vědeckého, ale také lékařského výzkumu v oblasti zdraví. K nám nejblíže Slovenská akademie věd pod vedením profesora Slezáka prokázala účinky molekulárního vodíku na lidské zdraví v laboratorních podmínkách. Ve světě již existuje důkaz o účincích molekulárního vodíku na lidské zdraví přes 160 let. Okolo 5 mil. lidí ročně navštíví Francouzské městečko LOURDY, kde vodíková voda pramení. Lourdský pramen je jeden ze čtyř pramenů této vody na světě a je také nejsilnější. Jeho hodnota je 800 ppb (česky částic na miliardu) vodíku, Uzdravení lidí tak zvaným Lourdským zázrakem je povědomé skoro každému člověku. Molekulární vodík je velmi malá molekula a může proniknout a proniká hluboko do buněk, kde se jiné antioxidanty nedostanou. Molekulární vodík proniká také do mitochondrií, aby eliminoval volné radikály a toxický odpad přímo u jejich zdroje (OH skupina, kterou mění na H2O), a jako nejmenší molekula snadno proniká hematoencefalitickou bariérou, aby se eliminovaly volné radikály v mozku. Molekulární vodík je velmi silný antioxidant a na rozdíl od většiny antioxidantů nemá žádné vedlejší účinky, kromě přirozené hydratace. Podle nejnovějšího výzkumu Univerzity Palackého v Olomouci (práce kolektivu Doc. PdDr. Botka, PhD) je účinný zejména pro:

Prokazatelně má následující kladné účinky

Brání poškození buněk

Potlačuje zánět

Chrání DNA

Bojuje proti rakovinnému bujení

Upravuje vysoký krevní tlak, hyperglykémii

Je mimořádně prospěšná pro diabetiky I. a II. typu

Zlepšuje trávení

Velmi potlačuje stárnutí a vyhlazuje vrásky

Bojuje proti zánětu

Zkvalitňuje spánek, paměť

Sportovcům před výkonem dodává více energie – oddaluje vznik kyseliny mléčné (CH2CHCOOH) tím, že dodává dostatek atomů H na její eliminaci. Po výkonu urychluje regeneraci urychlenou likvidací kyseliny mléčné a to tak, že opět neutralizuje OH skupinu. Prospěšné je vodíkovou vodu pít, ale také vodík inhalovat, jelikož jeho saturace do krve přes plicní tkáň je podstatně rychlejší. Důkazem je uživatelka výrobků HEXGEN – Jana Slívová, čerstvá Mistryně světa 2022 ze dne 28.5.ve windsurfingu z Maďarska od Balatonu. Odkaz: https://www.instagram.com/tv/CeG65FqoVy6/?igshid=MDJmNzVkMjY=

Stomatologové o vodíku: Velice rychle pomáhá ránu hojit a snižuje bolestivost. Opravdu nám pacienti říkají den po zákroku, že neměli téměř žádné bolesti. Inhalace vodíku je výborná věc, protože je to jednorázové, krátkodobé, třicetiminutové působení a takhle to pomáhá.”

Doporučeno u sportovců před výkonem 30 minut a po výkonu 30-60 minut, nebo až 120 minut pro rychlou regeneraci při opakovaném výkonu.

Pro ostatní prevenci stači 2x denně po 30 minutách.

Při akutním zánětlivém onemocnění doporučujeme využít maximální dobu inhalace přístroje a to až 3x denně. Není na škodu ani 6 hodin v kuse… Z vlastní zkušenosti víme, že likviduje záněty zubů a zabrání i propuknutí nemoci, pokud je v začátku.

Zaveďte inhalace na Vašem pracovišti. Zvyšte pracovní výkon sobě i svých zaměstnanců. Inhalace vodíku zbavuje tělo únavy, stresu. Vodík napomáhá lepšímu a rychlejšímu odstranění odpadních látek z mozku a tím zlepšuje myšlení a výkonnost organizmu.

Vodík již aplikují Františkovy Lázně, Lázně Teplice nad Bečvou a jiní. Vodík je selektivní antioxidant a urychluje regeneraci po úrazu, operaci, zlepšuje dýchání, zahání únavu.

Cena 36.980,- Kč

Objednávky na tel: 724530051 a email: info@zdravyvodik.cz
(Zasíláme i na dobírku | Objednávkou vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami)

Inhalační přístroj vodíku kombinovaný s kyslíkem GX-120

36.980,-Kč

Inhalátor, který dává velmi slušný výkon 160mL/min vodíku má i kyslíkový výstup s 80mL/min a umožňuje inhalaci čistého kyslíku pro OXYGENOTERAPII. Svojí velikostí se vejde na kuchyňskou linku.

Inhalační přístroje pro profesionály HexGen X900 a X600 SOLO a DUBLE se součtovým výkonem až 1280ml/min. Přístroj X900 má navíc vývod s kyslíkem. Máme inhalátory i pro vyšší výkony jako 3000mL/min, zde nás prosím kontaktujte.

Jedná se o profesionální stroje s výkonem generace vodíku aod 640ml/min. solo nebo na sekci do 12000 mL/min. Přístroje jsou jednoho nebo pro více účastníků (dva) při inhalaci. Obě sekce běží vždy spolu. Jedna může sloužit na inhalaci, druhá na výrobu vodíkové vody nebo obě spojitt a výkon zdvojnásobit. Teto neplatí u kyslíkovodíkového stroje X900.

Cena:  58.980 a 78.980 a 98890,-Kč

Pomocí vodíku snížíte příznaky chronické rýmy a dušnosti. Zlepšíte tak svou fyzickou kondici a dopřejete svému tělu bohaté vlastnosti Molekulárního Vodíku ®. Díky pokročilé technologii elektrod a membrán, kterou v našich přístrojích používáme, je vyráběný čistý vodík v koncentraci 99,9 %. Kyslík u X900 vypomůže snížené výkonnosti krevního oběhu.

Přednosti modelů H2 (H+H) Generatoru HEXGEN:

· Příkon do 500W

· Průtok vodíku: od 640 ml/min. v jedné sekci, nebo 900mL/min. Při zdvojení až 1280ml/min, což je skoro 1,3l za minutu

· Koncentrace vodíku: 99,9%

· Rozměry v mm přibližně : 300 (D) x 210 (Š) x 310 (V)

· Kvalita vody: destilovaná (laboratorní, zdravotnická) nebo potravinářská

· Hmotnost přístrojů bez vodní náplně: 11,4 kg

Ke každému zakoupenému generátoru je zdarma sada aplikátorů a produktů!

· možnost paralelní inhalace 2 osobami současně

· nový moderní vzhled

· barevný display

· programovatelná doba inhalování

· uživatelsky jednoduchý

· možnost inhalace vodíku a výroby vodíkové vody ve stejný čas

· vhodný pro domácnosti i komerční subjekty

.  možnost inhalace kyslíku

Pravidla bezpečného používání našich zařízení jsou obsažena v Návodu k obsluze.

Výrobce prohlašuje, že uvedené zařízení je ve shodě se základními požadavky Nařízení vlády č. 117/2016 Sb. a Nařízení vlády č. 118/2016 Sb.

Shoda se základními požadavky výše uvedeného Nařízení vlády č. 117/2016 Sb. zakládá shodu se směrnicí Evropského parlamentu a Rady Evropy 2014/35/EU, a shoda se základními požadavky výše uvedeného Nařízení vlády č. 118/2016 Sb. zakládá shodu se směrnicí Evropského parlamentu a Rady Evropy 2014/30/EU

Cena: 58.890 a 78.8990 a 98.890,-Kč

Objednávky na tel: 724530051 a email: info@zdravyvodik.cz
(Zasíláme i na dobírku | Objednávkou vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami)