Prodej Generátorů vodíku HEXGEN

JAPONSKÝ GENERÁTOR MOLEKULÁRNÍHO VODÍKU vyrobený pro nás pod naší značkou „ORP WATER – HEXGEN“, obsah  0,5l. Pití vody s vodíkem je nepřirozenější způsob příjmu tekutin a vodíku. Vodík lze též z láhve inhalovat!

Použití: Vodíková voda zabraňuje poškozování organizmu volnými radikály, záporné ORP dodává buňkám přirozenou energii. H je nejmenší antioxidant na světě, proto se dostane bez problémů i tam, kam se ostatní antioxidanty špatně dostávají (např. mozek). Účinky vodíkové vody jsou známé už 160 let z původně LOUDRDSKÉHO ZÁZRAKU UZDRAVENÍ z Francouzských Lourd. Nyní tuto vodu vyrobíte s naší láhví doma.

Tyto láhve se liší v kvalitě od ostatních lahví vzhledově podobných výrobníků hlavně
v životnosti lahve a rychlosti výroby (3 minuty na 0,5 litru)

 • Titan-platinová elektroda z Japonska zajišťuje dlouhou životnost. Jedná se o japonský patent.
 • Montáž lahve je prováděna na pobočce z japonských součástek v Hongkongu.
 • Výdrž baterie je až 70x výroba vody na jedno nabití.
 • Na výběr máte možnost Výroby u typu III 3,6 nebo 10 minut dlouhý výrobní cyklus.
  Lahev Typu I a III má zabudovaný měřič hodnoty ORP.
 • Pozor na levné napodobeniny, které dělají pouze elektrolýzu vody z H2O na plyny H2 a O a H chybí!
 • Organizmus potřebuje pro detoxikaci pouze jedno-atomární vodík H, který
  tyto levné láhve vyrobit neumí!
 • Nejlepší kombinace ceny a užitnosti.
 • CERTIFIKACE PRO POUŽITÍ V ČR: PROTOKOL O ZKOUŠCE: PR1868689 –
  Zkušební laboratoř č. 1163, akreditovaná ČIA dle ČSN EN ISO/IEC
  17025:2005 a prohlášení o shodě výrobce a dovozce.

Typ III.

 • Vodíková láhev původně určená pro trh v USA.
 • Molekulární vodíkový generátor vody je super nabitý nejlepšími platinovými a titanovými (SPE) destičkami pro elektrolýzu, které se dnes vyrábějí, a nejlepší membránou DuPont (PEM), která vám v přenosném zařízení poskytne ty nejúčinnější přínosy pro zdraví di-atomického vodíku 99,99% (Odděluje ozon, chlór a jiné oxidy a odvádí je odpadním potrubím ven).
 • Nejlepší vodíkové koncentráty získáte rychleji od 0,8 do 1,6 PPM za 3 nebo 5 minutový cyklus a až 2000 PPB, když zdvojnásobíte cyklus, jak to vždy doporučujeme, je negativní ORP stále v rozmezí od -350 do -450mV, což je optimální dávka pro prospěšný potenciál snížení oxidace.
 • Prémiové netoxické titanové elektrodové desky potažené platinou stojí o něco více, ale nevyluhují toxický nikl, molybden nebo chrom do vody jako levné alkalické ionizátory. Naše zařízení pracuje se všemi druhy pitné vody: destilovanou, RO, filtrovanou vodou a automaticky vypouští kyslík a ozón z ventilu odpadní komory a filtruje také chlór, pokud pijete nefiltrovanou vodu z vodovodu.
 • O vodě bohaté na vodík: Vodíková voda je voda, která pochází z procesu, který tlačí více vodíkových částic do vody, takže obsahuje vyšší hladiny tohoto prvku než průměrná voda. Vodíková voda. Může zabránit oxidaci z poškození buněk v celém těle a může opravit poškozené buňky, aby se z nich nestaly volné radikály, které kradou elektrony ze sousedních buněk, zatímco se snaží sami sebe opravit.
 • Molekulární vodík zaujímá v současné době první místa na poli vědeckého, ale také lékařského výzkumu v oblasti zdraví. K nám nejblíže Slovenská akademie věd pod vedením profesora Slezáka prokázala účinky molekulárního vodíku na lidské zdraví v laboratorních podmínkách. Ve světě již existuje důkaz o účincích molekulárního vodíku na lidské zdraví přes 160 let. Okolo 5mil. Lidí ročně navštíví Francouzské městečko LOURDY, kde vodíková voda pramení. Lourdský pramen je jeden ze čtyř pramenů této vody na světě a je také nejsilnější. Jeho hodnota je 800ppb vodíku, což naše lahvička bohatě splňuje. Uzdravení lidí tak zvaným Lourdským zázrakem je povědomé skoro každému člověku.Molekulární vodík je velmi malá molekula a může proniknout a proniká hluboko do buněk, kde se jiné antioxidanty nedostanou. Molekulární vodík proniká také do mitochondrií, aby eliminoval volné radikály a toxický odpad přímo u jejich zdroje (OH skupina, kterou mění na H2O), a jako nejmenší molekula snadno proniká hematoencefalitickou bariérou, aby se eliminovaly volné radikály v mozku. Molekulární vodík je velmi silný antioxidant a na rozdíl od většiny antioxidantů nemá žádné vedlejší účinky, kromě přirozené hydratace. Prokazatelně má následující kladné účinky:
 • Brání poškození buněk
 • Chrání DNA
 • Bojuje proti rakovinnému bujení
 • Upravuje vysoký krevní tlak, hyperglykémii
 • Je mimořádně prospěšná pro diabetiky I. a II. typu
 • Zlepšuje trávení
 • Velmi potlačuje stárnutí a vyhlazuje vrásky
 • Bojuje proti zánětu
 • Zkvalitňuje spánek, paměť
 • Sportovcům před výkonem dodává více energie – oddaluje vznik kyseliny mléčné (CH2CHCOOH) tím, že dodává dostatek atomů H na její eliminaci. Po výkonu urychluje regeneraci urychlenou likvidací kyseliny mléčné a to tak, že opět neutralizuje OH skupinu. Prospěšné je vodíkovou vodu pít, ale také vodík inhalovat, jelikož jeho saturace do krve přes plicní tkáň je podstatně rychlejší.
 • Tato luxusní lahvička 0,35l má dva módy výroby: -krátký a dlouhý(3 a 6 minut). Doprodejový typ 0,5l módy tři (3,6 a 10 minut). Toto umožní bez dalšího zásahu obsluhy nabít vodu větším obsahem vodíku na první spuštění.
 • Provedení láhve je zlatá a stříbrná barva (stříbrná pouze starší typ bez SPE membrány 0,55l).
 • Ostatní technické parametry:  –         SPE/PEM membrány u 0,35l                                                                          –         Titanplatinové elektrody                                                                                –         Obsah 0,55l (doprodej) nebo 0,35l
 • K lahvičce obdržíte též multifunkční napájecí kabel, nabíječku 220/5V, nabíječku 12-24V/5V auto zástrčka s měřičem napětí a praktický obal na láhev.
 • Inhalační nástavec s adaptérem k láhvím PET je k doprodeji typu 0,55l zvlášť.
 • K láhvím nového typu s SPE membránou 0.35l, jsou součástí kompletu.
 • Vývod z PEM membrány je na spodku láhve. Důsledkem mohou být kapky vody. Nepokládejte lahvičku na podklad, který by vlhko mohlo poškodit !!!
 • Elektrody – platina 0,1mm na titan-platinové slitině
 • tělo tritan + aluminium

  Eastman Tritan TX1000 je amorfní kopolyester s vynikajícím vzhledem a čistotou. Mezi jeho nejvýznamnější vlastnosti patří vynikající houževnatost, hydrolytická stabilita a tepelná a chemická odolnost. Tento kopolyester nové generace lze také lisovat do různých aplikací, aniž by docházelo k vysoké úrovni zbytkového napětí. V kombinaci s vynikající chemickou odolností a hydrolytickou stabilitou kopolyesteru Eastman Tritan ™ dávají tyto vlastnosti tvarovaným výrobkům zvýšenou trvanlivost v prostředí myčky, které mohou výrobky vystavovat vysokému teplu, vlhkosti a agresivním čisticím prostředkům. Kopolyester Tritan TX1000 lze podle předpisů Spojených států pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) používat v předmětech pro opakované použití s ​​potravinami. Tritan TX1000 je certifikován podle NSF / ANSI Standard 51 pro materiály pro potravinářská zařízení.Tento produkt obdržel certifikát zdravotní nezávadnosti materiálu platiny od institutu Cradle to Cradle Products Innovation Institute. Osvědčení o zdravotní nezávadnosti materiálu se uděluje výrobkům, které splňují požadavky na zdravotní nezávadnost standardu produktu Cradle to Cradle Certified TM pro více atributů . Inovační institut Cradle to Cradle Products je nezisková organizace, která spravuje veřejně dostupnou Cradle to Cradle Certified TMProduktová norma, která poskytuje návrhářům a výrobcům kritéria a požadavky na neustálé zlepšování materiálů a výrobních procesů. Osvědčení o zdravotní nezávadnosti materiálu poskytuje výrobcům důvěryhodný způsob, jak sdělit své úsilí o identifikaci a nahrazení chemických látek vzbuzujících obavy ve svých výrobcích. Další informace o certifikaci Cradle to Cradle a získání tisknutelných certifikátů pro kopolyestery Eastman najdete na www.c2ccertified.org . Vyhledejte společnost Eastman Chemical Company v registru zdravotních certifikátů materiálu

Cena 12.890,-Kč

Objednávky na tel: 724530051 a email: info@zdravyvodik.cz
(Zasíláme i na dobírku | Objednávkou vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami)

MULTIFUNKČNÍ ČISTIČ S GENERÁTOREM VODÍKOVÉ KOUPELE – HexGen X-120

 • MULTIFUNKČNÍ ČISTIČ S GENERÁTOREM VODÍKOVÉ KOUPELE – HexGen X-120

 • Multifunkční přístroj vyrábí atomární vodík, který lze využít k hydrataci pleti a koupelím již z výše popsaným ůčinkem (hydratovaná pleť vypíná vrásky…). Vodíková voda zabraňuje poškozování organizmu volnými radikály, záporné ORP dodává buňkám přirozenou energii. H je nejmenší antioxidant na světě, proto se dostane bez problémů i tam, kam se ostatní antioxidanty špatně dostávají (např. mozek). Účinky vodíkové vody jsou známé už 160 let z původně LOUDRDSKÉHO ZÁZRAKU UZDRAVENÍ z Francouzských Lourd. Koupelí se dostává do organizmu až 70% obsahu vodíku ve vodě penetrací přes kůži. Dále při elektrolýze dochází k reakci s chlórem , který je přítomný ve vodě a vznikne kyselina chlorná, která se používá na dezinfekci(bazénů, podlah, nádobí apodobně). Kombinace kyseliny chlorné a volného vodíku ve vodě rozbíjí strukturu zbytků pesticidů na ovoci a zelenině. Je to další účinný způsob, jak očistit jídlo, tentokráte bez pomoci vysoké koncentrace ozónu, protože i ten je zde generován ve stopovém množství. Jeho koncentrace je závislá na teplotě použité vody. Nejvíce je ho ve vodě do 0+°C, tedy vodě studené. Pro zastánce ozónovího čištění vyšší koncentrace nabízíme ozónový čistič potravin a předmětů v sekci přístroje).
 • Velikost: 14 x 4cm
 • Výkon: 5W
 • Záruka: 1 rok
 • Varování!!! V žádném případě neotevírejte gumový nabíjecí port pod vodou,
  jinak by mohlo dojít k poškození stroje.
  Na vniknutí vody do elektroniky se záruka nevztahuje!
  Stroj zapněte tlačítkem POWER stiskem na 3s. Totéž použijte pro vypnutí.
  Pouštějte pouze ve vodě do hloubky 0,5m.
  POPIS:
  HexGen X120, je dezinfekční přenosný čistič s generátorem vodíku.
  Použitelný zdroj vody – komunální vodovod obsahující složku chlór. Lze
  použít i vodu neobsahující chlór, pak ovšem nebude generován HCLO
  (kyselina chlorná) ale pouze H(vodík). Doba práce 10 minut, poté se cyklus
  automaticky ukončí. Lze opakovat až 2 hodiny (celkem 12x po 10 minutách).
  Po vybití přístroje, přístroj osušte, otevřete nabíjecí port a zapněte do nabíječky
  5V 2A pomocí Mini USB kabelu. Doba dobíjení je 2-5hodin, podle stavu vybití
  baterie.
  Čištění:
  Umístěte přístroj tak, aby držák mřížky kopíroval 9 hodinu. Opatrně posuňte mřížku
  za úchyt z 9 hodiny směrem na osmou hodinu, dojde k uvolnění mřížky.
  Elektrody čistěte krátce proudem vody, nebo roztokem kyseliny citrónové po dobu
  30 minut. Dotýkejte se elektrod pouze jemným štětečkem.
  Po vyčištění vraťte mřížku zpět.

Cena HexGen X-120: 8 890,-Kč

Objednávky na tel: 724530051 a email: info@zdravyvodik.cz
(Zasíláme i na dobírku | Objednávkou vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami)

GENERÁTOR PRO VODÍKOVÉ KOUPELE

 • Generátor voodíkové koupele – GREENIG SPA

 • Velikost: 19.4X19.4X12cm
 • Výkon: 40W
 • Záruka: 1 rok
 • příslušenství: obličej pro umyvadlo
 • tepelně odolná teplota: 50 ° C nebo méně
 • Napětí: 100 ~ 240V (jmenovitá frekvence 50/60 Hz)
 • Hmotnost (kg): 1,45
 • Vynikající pro absorpci vodíku kůží a pro inhalaci. V současné době plnohodnotná náhrada vodíkové lázeňské kůry která se poskytuje v Františkových lázních nebo Francouzských Lourdech. Vodíková voda zabraňuje poškozování organizmu volnými radikály, záporné ORP dodává buňkám přirozenou energii. H je nejmenší antioxidant na světě, proto se dostane bez problémů i tam, kam se ostatní antioxidanty špatně dostávají (např. mozek). Účinky vodíkové vody jsou známé už 160 let. Penetrací přes kůži prochází až 70% vodíku obsaženého ve vodě do organizmu. Hydratovaná pleť vypíná vrásky.

Cena GREENING SPA: 24.890,-Kč

Objednávky na tel: 724530051 a email: info@zdravyvodik.cz
(Zasíláme i na dobírku | Objednávkou vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami)